Kalendarz kulturalny

date time event location
2017-07-01
sobota
11:00 Wakacyjne spotkania z Panią Muzyką Park Źródliska I
11:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: Folkowe Śniadanie Park im. gen. Zaruskiego
12:00 Parada konna ul.Piotrkowska
18:00 Potańcooffka Klub Krańcoofka
19:00 spektakl "Upadłe miasto" Klub Wytwórnia
20:00 Songwriter Łódź Festival: Bartas Szymoniak ul. Piotrkowska
2017-07-02
niedziela
13:00 Dzień Roweru w Łodzi Park Helenów
15:00 Piknik u Grohmana ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/24
16:00 32. Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: Folkowy Podwieczorek na Młynku ul. Śląska 168, Łódź
17:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne:koncert w Rokicinach Rokiciny Kolonia, Gminny Ośrodek Kultury
2017-07-03
poniedziałek
12:00 Brydżowe poniedziałki MBP Polesie Filia nr 5 - ul. Wileńska 59/63
14:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: koncert i warsztaty tańca ludowego dla osób niepełnosprawnych DPS nr 5
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
19:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: Wieczór Narodów DK "Ariadna"
2017-07-04
wtorek
11:00 Latający Dom Kultury Górka Ziemowita przy ul. Dąbrówki 10
11:00 32. MWF: warsztaty tańca ludowego dla grup zorganizowanych DK "Ariadna"
15:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: Parada i koncert uczestników MWF Pasaż Schillera
17:00 Spacer śladem 4 kultur: Łódź polska Start: Stary Rynek (ul. Zgierska/róg Podrzecznej)
19:00 Letnia Scena 2017: "Homuś" Dom Literatury
2017-07-05
środa
11:00 32. MWF: warsztaty tańca ludowego dla grup zorganizowanych DK "Ariadna"
11:07 XIX Przegląd Małych Form Teatralnych LETNIA SCENA 2017: Daniił Charms ,, Kabaret Ponurego Żartu” Dom Literatury
20:00 Kultura na bruku/Piotrkowska kameralnie: Apertus Quartet Pasaż Rubinsteina
21:30 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Moonraker" Park Źródliska I
2017-07-06
czwartek
10:00 Koło Turystyczne PIECHUR: spacer do Łagiewnik Zbiórka uczestników Koła przy krańcówce tramwajowej linii nr 3 ul. Warszawska przy ul. Wycieczkowej
11:00 Latający Dom Kultury ul. Wacława Wojewódzkiego 24
15:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: koncert Aquapark Fala
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
21:00 Kultura na Bruku/Kino Trotuar: Kingsajz ul. Piotrkowska na odcinku od 6 sierpnia do Zielonej
2017-07-07
piątek
18:30 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: Koncert Galowy Klub Wytwórnia
20:00 Kultura na bruku/Teatralny Pasaż Róży: "Chamlet" Pasaż Róży (ul. Piotrkowska 3)
21:30 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Pozdrowienia z Rosji" Stary Rynek
2017-07-08
sobota
10:00 Parkotoniki Park Źródliska
16:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: koncerty Parzęczew, Kleszczów, Rzgów
20:00 Songwriter Łódź Festival: Axel Flovent, Micromusic Trio ul. Piotrkowska
2017-07-09
niedziela
15:00 Piknik u Grohmana ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/24
17:00 32.Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne: koncerty Radomsko, Rawa Mazowiecka
2017-07-10
poniedziałek
11:30 Plac Zabaw Twórczych Strefa Kultury Otwartej Olechów - plener przy ul. Zakładowej.
12:00 Brydżowe poniedziałki MBP Polesie Filia nr 5 - ul. Wileńska 59/63
14:00 Parotoniki Świetlica Podwórkowa (ul. Pomorska 54)
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
2017-07-11
wtorek
11:00 Latający Dom Kultury Park Podolski (przy fontannie)
17:00 Spacer śladem 4 kultur: Łódź roszjska Start: brama wejściowa na cmentarz prawosławny przy ul. Ogrodowej
2017-07-12
środa
19:00 XIX Przegląd Małych Form Teatralnych LETNIA SCENA 2017:Lech Raczak i trio Targanescu ,, Podróże prze sny. I powroty” Dom Literatury
20:00 Kultura na bruku/Piotrkowska kameralnie: Ars Harmonica Pasaż Ruinsteina
21:30 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Tylko dla twoich oczu" Park Źródliska I
2017-07-13
czwartek
11:00 Latający Dom Kultury Ośrodek Kultury Górna, ul. Siedlecka 1
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
21:00 Kultura na bruku/Kino Trotuar: "Sami swoi" ul. Piotrkowska na odcinku od 6 sierpnia do Zielonej
2017-07-14
piątek
12:00 Intensywne Warsztaty Teatru CHOREA "CIAŁO / RUCH / GŁOS - AKTOR WIELOWYMIAROWY" Fabryka Sztuki
20:00 Kultura na bruku/Teatralny Pasaż Róży: "Lament na Pl. Konstytucji" Pasaż Róży (ul. Piotrkowska 3)
21:30 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Goldfinger" Stary Rynek
2017-07-15
sobota
12:00 Intensywne Warsztaty Teatru CHOREA "CIAŁO / RUCH / GŁOS - AKTOR WIELOWYMIAROWY" Fabryka Sztuki
20:00 Songwriter Łódż Festival: Stefski&Hutch ul. Piotrkowska
2017-07-16
niedziela
12:00 Intensywne Warsztaty Teatru CHOREA "CIAŁO / RUCH / GŁOS - AKTOR WIELOWYMIAROWY" Fabryka Sztuki
15-00 Piknik u Grohmana ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/24
2017-07-17
poniedziałek
12:00 Brydżowe poniedziałki MBP Polesie Filia nr 5 - ul. Wileńska 59/63
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
2017-07-18
wtorek
11:00 Latający Dom Kultury Park Źródliska I (okolice altany)
19:00 X Letnia Akademia Jazzu - koncert otwarcia Klub Wytwórnia
2017-07-19
środa
19:00 XIX Przegląd Małych Form Teatralnych LETNIA SCENA 2017: Michał Sufin, Błażej Staryszak ,, Fabularny Przewodnik po Trzecim Trymestrze” Dom Literatury
20:00 Kultura na bruku/Piotrkowska kameralnie: Mellow Five Pasaż Rubinsteina
21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Zabójczy widok" Park Źródliska I
2017-07-20
czwartek
10:30 "Pałacowy tor przeszkód" - zajęcia edukacyjne dla dzieci. Muzeum Miasta Łodzi
11:00 Latający Dom Kultury Park Staromiejski „Śledzia” (okolice zegara słonecznego)
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
19:00 X Letnia Akademai Jazzu: Część I: Radek Nowicki Quartet Część II: Cracow Jazz Collective Klub Wytwórnia
20:00 Kultura na bruku/Kino Trotuar: "Nie ma róży bez ognia" ul. Piotrkowska na odcinku od 6 sierpnia do Zielonej
2017-07-21
piątek
20:00 Kultura na bruku/ Teatralny Pasaż Róży: "Kredyt zaufania" Pasaż Róży przy ul. Piotrkowskiej 3
21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Żyje się tylko dwa razy" Stary Rynek
2017-07-22
sobota
19:00 "Żona potrzebna od zaraz" Duża Scena Teatru Powszechnego
20:00 Songwriter Festival: Dominika Barabas ul. Piotrkowska
2017-07-23
niedziela
15:00 Piknik u Grohmana ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/24
19:00 "Żona potrzebna od zaraz" Duża Scena Teatru Powszechnego
2017-07-24
poniedziałek
12:00 Brydżowe poniedziałki MBP Polesie - Filia nr 5 (ul. Wileńska)
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
19:15 "Ostatni świadkowie" Mała Scena Teatru Powszechnego
2017-07-25
wtorek
19:15 "Ostatni świadkowie" Mała Scena Teatru Powszechnego
21:00 Letnia Scena Monopolis - "Emigranci" Teatr Polski Park Źródliska
2017-07-26
środa
19:00 XIX Przegląd Małych Form Teatralnych LETNIA SCENA 2017: Paweł Kamza ,, Listy do Michaliny” Dom Literatury
20:00 Kultura na bruku/Piotrkowska kameralnie: Hot Jazz Trio Pasaż Rubinsteina
21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "Licencja na zabijanie" Park Źródliska I
2017-07-27
czwartek
10:30 "Od kuli do buli" - zajęcia edukacyjne dla dzieci Muzeum Miasta Łodzi
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo
19:00 X Letnia Akademai Jazzu:Część I: Jazzowy Chór Wytwórni Część II: China Moses „Nightintales” Klub Wytwórnia
21:00 Kultura na bruku/Kino Trotuar: "Vabank" ul. Piotrkowska na odcinku od 6 sierpnia do Zielonej
2017-07-28
piątek
18:00 594. Urodziny Łodzi koncertowo: Hey, Rezerwat, Natalia Nykiel Plac Wolności
19:00 "Szalone nożyczki" Duża Scena teatru Powszechnego
21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" Stary Rynek
2017-07-29
sobota
19:00 "Szalone nożyczki" Duża Scena Teatru Powszechnego
20:00 Songwriter Łódź Festival: Holak ul. Piotrkowska
2017-07-30
niedziela
19:00 "Szalone nożyczki" Duża Scena Teatru Powszechnego
2017-07-31
poniedziałek
Mistrzowskie warsztaty jazzowe Intl Jazz Platform Klub Wytwórnia
12:00 Brydżowe poniedziałki MBP Polesie Filia nr 5 - ul. Wileńska 59/63
17:00 Wakacyjne spotkania brydżowe BOK Rondo